Ücret ve Yan Haklar

Çalışanlarımızın aylık ücreti “brüt ücret” üzerinden hesaplanmakta, maaş bordroları çalışanlar ile paylaşılmakta, maaşlar her ayın belirli günü çalışanlarımızı banka hesaplarına yatmaktadır.

Departman ve pozisyonlarımıza göre ücret araştırması yapılmakta ve bu çerçevede ücret skalası uygulanmaktadır. Çalışma lokasyonlarımıza ulaşım personel servisleri ile sağlanmaktadır. Bulundukları il dışında ikamet eden sağlık çalışanlarımız için ücret kesintisi olmaksızın lojman imkanı bulunmakta olup, bu imkan lokasyona göre değişkenlik gösterebilir.

Hastanede bulunan yemekhanelerimizde sabah kahvaltısı, öğle yemeği, çay molaları ve akşam yemeği imkanı bulunmaktadır. Acıbadem Özel Sağlık Sigortası sağlanmaktadır. Çalışanlarımızın yakınları Acıbadem Sağlık Grubu hastanelerine geldiklerinde personel yakını indiriminden faydalanabilmektedirler.

Acıbadem Sağlık Grubu hastanelerinin bulunduğu illerdeki eğitim, alışveriş, konaklama ya da yiyecek & içecek kuruluşları ile yapılan anlaşmalar ile çalışanlara yönelik indirimler uygulanmaktadır.

Şirket içi ilanlar ile uygun koşullu kira paylaşımı, ihtiyaç duyduğumuz eşyaları bulabilme gibi birçok imkan yanında, sosyal paylaşımlar yapabildiğimiz şirket içi geniş bir web portalından yararlanabilirsiniz.

İletişim formu

Demo Talep formu

Konu